KREATIVITA, ZAPÁLENOST A FLEXIBILITA NESVÁZANÁ KONVENCEMI​

SIGMA TN - THE WEEKEND RACER


Jsem vůz pro lidi, kteří chtějí opravdu řídit! Jsem vůz pro ty, co mají odvahu si se mnou užít necenzurovanou zábavu za volantem! Nejsem jen auto, jsem TVOJE auto! Ručně postavené a upravené přesně podle tvých představ.

Jsem zrozen z vášně k automobilu, z vášně pro motorsport, z lásky k technice a designu. Nejsem závodní speciál, ale na okruhu ti poskytnu nejvyšší sportovní zážitky a jako bonus si cestou domů vychutnáme tvoji oblíbenou okresku. S moji nízkou váhou, motorem uprostřed a pohonem zadní nápravy si užiješ spoustu radosti z jízdy.

SIGMA TN - TECHNICKÁ DATA


Dvousedadlový sportovní automobil s motorem uprostřed a poháněnou zadní nápravou. Navržen tak, aby splňoval nejvyšší technické kritéria a moderní design. Rám z tenkostěnných chrommolybdenových trubek vyniká vysokou torzní tuhostí a nízkou hmotností a pohodlně se do něj vejdou dva pasažéři. Rám je i výrazným prvkem designu.

Lichoběžníkové nápravy se šikmou osou kývání pro co nejlepší kinematiku a zachování optimálního rozložení hmotnosti 40/60%. Odpružení vinutými pružinami s typem pérování push-rod pro snížení neodpružených hmot a zároveň dosažení potřebné progresivity pérování.

0
hp
0
Nm
0
kg

NA VAŠE PŘÁNÍ LZE PROVÁDĚT MNOHO INDIVIDUÁLNÍCH ÚPRAV

Copyright ©2020 | SIGMA MOTOR s.r.o. | IČ: 05766711 | společnost zapsaná Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 43155